משלוח חינם עד הבית בקניה מעל 299 ש"ח לכל חלקי הארץ! - זמני האספקה של ארגזי בירות זמני האספקה עד 8 ימי עסקים!

תקנון אתר אקווה ויטה

תקנון החנות / אתר

לקוח/ה יקר/ה, קרא תקנון זה על מנת להכיר את תנאי השימוש באתר המכירות המקוון של אקווה ויטה (Aqua Vita)  . יובהר, כי עצם השימוש באתר מהווה הסכמה בלתי מותנית לתנאי תקנון זה.

אקווה ויטה ((Aqua Vita מזמינה אתכם לקרוא בעיון תנאי תקנון זה. אנו עומדים לרשותכם בכל שאלה או הבהרה שתידרש.

 • גלישה בחנות ו/או רכישת המוצר ו/או שירות המוצעים למכירה בו , מהווה את הסכמתך לקבל ולנהוג על פי הוראות התקנון , לפיכך אם אינך מסכים לתנאי מתנאי תקנון זה , הנך מתבקש לא לעשות כל שימוש בחנות.
 • המחיר הינו כולל מע”מ אלא אם צויין מפורשות אחרת .
 • החנות משמשת לרכישת מוצרים על ידי ציבור הגולשים באינטרנט בישראל ורשאים לרכוש בה בני 18 ומעלה ,בעלי תא דואר אלקטרוני ברשת האינטרנט בישראל ובעל כתובת מגורים בישראל , אשר ברשותם כרטיס אשראי תקף בישראל.
 • אתר האינטרנט של אקווה וויטה ((Aquavita.co.il הוא אתר הפועל למכירת משקאות אלכוהוליים.
 • כל המשתמש ו/או המבצע ו/או המעוניין לבצע פעולה באתר להלן:(“רוכש(“ מצהיר ומתחייב, כי קרא את התקנון, כי הינו מודע ומסכים להוראותיו וכי לא תהא לו ו/או למי מטעמו כל טענה ו/או דרישה ו/או תביעה, במישרין ו/או בעקיפין, כנגד החברה ו/או בעליה ו/או האתר ו/או מפעיליו ו/או מי מטעמם.
 • יובהרכי רכישה של משקאות אלכוהוליים מותרת אך ורק לרוכש שגילו מעל 18 שנים.
 • באתר מופיעה האזהרה: “אזהרה: צריכה מופרזת של אלכוהול מסכנת חיים ומזיקה לבריאות!”.

 

השימוש באתר www.aquavita.co.il (להלן: “האתר”) כפוף לקריאת תקנון זה, ולהסכמה להוראותיו.

האתר הינו בבעלות חברת אקווה ויטה ח.פ. 204400782 (להלן: “החברה”). באתר נמכרים המוצרים: משקאות אלכוהוליים, סיגרים, חטיפים, ומוצרים נלווים נוספים (להלן: “המוצרים”).

האמור בתקנון זה ובאתר כולו מתייחס באופן שווה לבני שני המינים, והשימוש בלשון זכר הוא מטעמי נוחות בלבד.

כותרות התקנון נקבעו לצרכי נוחיות בלבד ולא תשמשנה כראיה כלשהי ולא יהיה בנוסחן ובתוכנן כדי לחייב את החברה ו/או כדי לשמש ראיה ותימוכין לפרשנות התקנון.

החברה והאתר שומרים לעצמם את הזכות לשנות תקנון זה מפעם לפעם עפ”י שיקול דעתם הבלעדי, וזאת ללא צורך במתן כל הודעה מוקדמת מראש.

התמונות המוצגות באתר הינן לצורך המחשה בלבד, ואין לראות בהן הצגה של המוצרים עצמם. בנוסף, יתכנו הבדלים במראה, בגוון, בגודל וכדומה, בין המוצרים, כפי שהם מוצגים באתר, לבין המוצרים במציאות.

משתמש שנרשם באתר (אם כחבר מועדון ואם בדרך אחרת), נותן בכך את הסכמתו לקבלת הודעות פרסומיות, באמצעות דוא”ל, SMS, או בכל דרך אחרת.

ככל שהמשתמש מעוניין להפסיק לקבל הודעות פרסומיות, כאמור, הוא מתבקש להודיע על כך להנהלת האתר ו/או לחברה.

בכל שאלה לגבי השימוש באתר ורכישת מוצרים בו, ניתן לפנות לשירות לקוחות בטלפון מספר: 0507660114 או במייל : info@aquavita.co.il

מוקד מכירות ושירות לקוחות פעיל בימים:

ימים א’ – ה’ : 09:00 – 14:00 .

ימים ו’ ו ש’ : סגור.

זמני אספקה וביצוע האספקה והשילוח:

 • זמני האספקה לא כוללים ימי חג וערבי חג , שישי שבת , ואינה כוללת את יום ההזמנה .
 • כל ההזמנות שיתקבלו בין השעות 09:00 עד השעה 14:00 יקלטו באותו יום, אלה אם יש בעיה כל שהיא מחברת האשראי או כל גורם אחר .
 • ההזמנות שיקלטו אחרי השעה 14:00 יקלטו ביום הבא ויחשבו כיום עסקים חדש.
 • זמני המשלוח הם : 2 עד 5 ימים עסקים.
 • אספקה של ארגזי בירות או כל כמות מעל 3 ארגזים זמני האספקה עד 7 ימי עסקים ותוספת של 20 ₪ לכל ארגז נוסף מעל הארגז השני.
 • החברה אקווה ויטה לא לוקחת אחריות על עיכובים בהזמנות אשר מסופקות ע”י חברת השילוח!
 • לחברה הזכות לשנות את מחירי המשלוח מעת לעת ללא מתן הודעה מוקדמת מראש.
 • משלוח המוצר יבוצע לכתובת שנמסרה ע”י הלקוח בעת הרכישה, ואין באפשרות הלקוח לאסוף את המוצר ממשרדי החברה/ או שהלקוח רשאי לאסוף את המוצר באופן עצמאי.
 • מחיר המוצר אינו כולל את עלות המשלוח.
 • אחרי ביצוע הזמנה באתר לקוח יקבל לדוא”ל מס’ הזמנה שלו עם פירוט המוצרים שהוא הזמין. חיוב של לקוח נעשה רק אחרי בדיקת זמינות של המוצרים על המדף ואחרי הכנתה רק לאחר מכן יבוצע חיוב של הלקוח, לקוח יקבל חשבונית מס קבלה לדוא”ל שציין בהזמנה ועידכון שהזמנתו יצא למשלוח.
 • המוצרים יימסרו למשתמש או למקבל ההזמנה בכתובת בה נקב המשתמש בהזמנה בלבד, ובכפוף להצגת תעודה מזהה כדין על ידי מקבל ההזמנה ולהיותו מעל גיל 18 שנים.
 • במקרה והרוכש לא יהיה נוכח בעת האספקה בכתובת המבוקשת, יוחזרו המשקאות לחברה ומועד חלופי לאספקה יתואם עם הרוכש. במידה ובמועד החדש שתואם עם הרוכש, לא יהיה הרוכש נוכח בעת האספקה בכתובת המבוקשת, יוחזרו המשקאות לחברה ותיאום מועד חלופי לאספקה יהיה באחריות הרוכש על ידי התקשרות לחברה ותיאום מועד אספקה חדש. במקרה כזה יחויב הרוכש בדמי משלוח נוספים על פי התעריפים הנהוגים בחברה ולרוכש לא תהיה טענה ו/או דרישה בנושא זה. החברה תהא רשאית, אך לא חייבת, שלא לחייב את הרוכש בדמי משלוח, על פי שיקול דעתה הבלעדי.
 • לחברה הזכות הבלעדית לשנות מעת לעת את חברת השליחויות ו/או להשתמש במקביל בשירותיה של חברה אחרת, ללא מתן הודעה מוקדמת מראש.

 

שינוי או ביטול הזמנה והחזרת משקאות

 • על הרוכש לבדוק את תכולת המשלוח עם קבלתו, ולערוך השוואה הן להזמנה והן לחשבונית שנשלחה לו בעת הרכישה.
 • על אף האמור לעיל, הזמנת יין לסוגיו, בירה או שתייה קלה אינם ניתנים לביטול או החזרה.
 • מדיניות ביטול העסקה המפורטת לעיל תחול רק ביחס למוצרים שנרכשו באתר. החברה לא תטפל בהחזרת מוצרים שנרכשו באמצעות מקור אחר.
  ביטול עסקה בהתאם לתקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה), התשע”א-2010 וחוק הגנת הצרכן, התשמ”א-1981
 • יודגש – הזמנת משקאות (יין, בירה, משקאות אנרגיה, משקאות קלים) ומוצרי מזון לא ניתנת להחזרה.
 • בהזמנות לאירועים ובהזמנת חבילות לאירועים ניתן להחזיר את המוצרים עד לחודש לאחר הרכישה ועד 20% מסכום ההזמנה.
 • בהזמנה לאירוע יועבר את כל הסכום שיהיה רשום בהצעת מחיר.
 • במקרה של ביטול ההזמנה על ידי החברה, יזוכה הרוכש בתשלום סכום ההזמנה, ובמקרה של שינוי שאושר על ידי החברה, יחויב או יזוכה הרוכש, בהתאמה, בהתאם להזמנה ששונתה.
 • החברה תהא רשאית לחזור בה מקיום חוזה רכישה שבין הרוכש לבין החברה, וזאת בהינתן הודעה לרוכש, עקב טעות קולמוס או שגיאה טכנית אחרת.
 • שינוי הזמנה על ידי הרוכש יהיה כפוף להסכמת החברה על פי שיקול דעתה הבלעדי. שינוי, ביטול או החזרת ההזמנה יתבצעו באמצעות הטלפון בלבד.
 • הרוכש/ת יהא רשאי להחזיר מוצרים שנתקבלו במענו, אך ורק כשהם סגורים ובאריזתם המקורית, ובלבד שהאריזה לא נפתחה, לא נפגמה, ולא נעשה בה כל שימוש, ובכפוף להצגת חשבונית המעידה על רכישת המוצרים.
 • מוצר הנרכש כחבילה (במידה ונחשב כמוצר הניתן להחזיר, ראו ערך הנ”ל) יוחזר כחבילה ואין להחזיר מוצרים בודדים המרכיבים את החבילה.
 • אין החזרות של מארזי מתנה שנעשה בהרכבה אישית לפי דרישת הלקוח.
 • ככל שביטול ההזמנה אינו מבוצע עקב פגם או אי-התאמה, תהא החברה זכאית לגבות מהמשתמש דמי ביטול בשיעור 7% ממחיר העסקה או 150 ₪, לפי הנמוך מבניהם, וכן כל תשלום שנגבה מהחברה ע”י חברת האשראי בגין סליקת כרטיס האשראי של המשתמש בגין ביצוע העסקה, וכן את דמי המשלוח שנגבה מהחברה בגין ביצוע המשלוח למענו של הרוכש/ת.
 • למעט בגין סוגי משקאות שיפורטו להלן ולמעט בגין משקאות שנרכשו במסגרת מבצע, הרוכש יהיה רשאי לבטל את ההזמנה בתוך 14 ימי עסקים ממועד ביצוע ההזמנה, בכפוף להחזרת המשקאות כשהם סגורים ובאריזתם המקורית כשזו לא נפתחה ו/או לא נפגמה, וכי לא נעשה בהם כל שימוש ולא נגרם להם כל נזק וכן בכפוף להצגת חשבונית המעידה על עצם ביצוע ההזמנה או הוכחה אחרת לגבי עצם ביצוע העסקה, מועדה, הסכום ששולם בעדה ואמצעי התשלום.
 • מבלי לגרוע מהאמור לעיל, בכל מקרה שהחברה סבורה, על פי שיקול דעתה הבלעדי, שמתבצע ניצול לרעה של שירותיה ו/או של הזמנת המוצרים, תהא רשאית החברה שלא לספק המוצרים למשתמש, ולמשתמש לא תהיה כל טענה ו/או דרישה ו/או תביעה בקשר לכך.

אחריות

 • האחריות לטיב המשקאות המוצעים לרכישה באתר חלה על היצרנים של המשקאות.
 • הנתונים המופיעים על המשקאות הם נתונים של יצרני המשקאות ובאחריותם הבלעדית.
 • החברה רשאית לשנות ו/או להחליף ו/או להוציא ו/או להגביל , בכל עת ועל פי שיקול דעתה הבלעדי ובלי לתת הודעה מוקדמת מראש, איזה מהמשקאות המוצגים ברשימת המשקאות באתר.

הגבלת אחריות

על גבי כל המוצרים הנמכרים באתר מצוינים פרטים שסופקו ע”י יצרני המוצרים או היבואנים שלהם, ובהתאם לתנאי האחריות והשימוש לגבי כל מוצר.

האחריות הבלעדית למוצרים, לטיבם, לאיכותם ולכל מידע או מצג בקשר אליהם, לרבות שמות היצרנים או שמות היבואנים, טיב המוצרים, תכונותיהם, תמונותיהם, וכל מידע בקשר אליהם, חלה על יצרני המוצרים או יבואני המוצרים בלבד, ולחברה לא תהא כל אחריות בנוגע לכך.

החברה ו/או האתר אינם אחראים לכל נזק, מכל מין וסוג, ישיר או עקיף, שייגרם, במישרין ו/או בעקיפין, למשתמש ו/או לצד ג’ כלשהו כתוצאה מרכישה, אספקה או הובלה של המוצרים, וצריכתם ובכלל זה לא תהיה לחברה כל אחריות בקשר עם האירועים שלהלן, אשר בהתקיים מי מהם תהא החברה רשאית להודיע על ביטול הרכישה, כולה או מקצתה:

 1. תקלה בתקשורת שתנבע ממעשה ו/או ממחדל ו/או מרשלנות של צד שלישי כלשהו.
 2. האתר לא מתחייב על שנים – המוצר יסופק לפי מה שיש במלאי.
 3. התמונות באתר הן להמחשה בלבד
 4. מעשה ו/או מחדל שאיננו בשליטת החברה, לרבות אך לא רק – מחמת כח עליון.
 5. מוצרים שיירכשו באתר ואשר צד שלישי שהינו היצרן שלהם סיפק אותם לחברה, והכל בכפוף לאחריות החלה, אם חלה, על פי כל דין.
 6. אם יחולו שינויים בשעורי המס ו/או היטלים החלים על המוצרים בין מועד פרסום המוצרים באתר לבין מועד האספקה המתוכנן.
 7. כישה המתבצעת באתר שתיגרם כתוצאה ממעשה ו/או ממחדל ו/או מרשלנות ו/או מזדון של המשתמש ו/או צד שלישי כלשהו, לרבות, רכישה המתבצעת באמצעות כרטיס אשראי ללא הסכמת בעליו, רכישה המתבצעת על ידי קטין ו/או פסול דין ללא הסכמת האפוטרופוס שלו, פעולה שתבוצע באתר על ידי צד שלישי כלשהו שייכנס לאתר ויגרום נזק, פעולה שתבוצע על ידי צד שלישי כלשהו תוך שימוש בפרטי המשתמש באתר, וכדומה.
 8. כל העושה שימוש בלתי ראוי באתר, מתחייב לשפות ולפצות את החברה ו/או בעלי האתר ו/או מקימיו ו/או מי ממפעיליו ו/או מי ממנהליו ו/או מי מטעמם בגין כל תביעה ו/או הוצאה ו/או נזקים מכל מין וסוג שהם כולל הוצאות משפטיות, אשר ייגרמו לחברה ו/או לבעלי האתר ו/או למקימיו ו/או למי ממפעיליו ו/או מי ממנהליו ו/או מי מטעמם בגין השימוש הבלתי ראוי, כאמור, וזאת מיד עם דרישתם הראשונה.
 9. האחריות הבלעדית למשקאות, לטיבם, איכותם ולכל מידע או מצג שנעשה באתר בכל הנוגע למהותם, טיבם ואיכותם, לרבות שמות היצרנים, טיב המשקאות, תכונותיהם, תמונותיהם, מידע ביחס אליהם וכדומה, חלה על יצרני המשקאות בלבד.

 

שינויים באתר והפסקת השירות

הנהלת האתר יכולה לשנות מעת לעת את מבנה האתר, מראהו ועיצובו, את היקפם וזמינותם של השירותים בו ותהיה רשאית לשנות כל היבט אחר הכרוך באתר – והכל, בלא צורך להודיע לך על כך מראש. שינויים כאלה יבוצעו, בין השאר, בהתחשב באופי הדינאמי של האינטרנט ובשינויים הטכנולוגיים והאחרים המתרחשים בו. מטבעם, שינויים מסוג זה עלולים להיות כרוכים בתקלות ו/או לעורר בתחילה אי-נוחות וכיו”ב. לא תהיה לך כל טענה, תביעה ו/או דרישה כלפי הנהלת האתר בגין ביצוע שינויים כאמור ו/או תקלות שיתרחשו אגב ביצועם.

מבלי לגרוע מן האמור לעיל, רשאית הנהלת האתר להפסיק בכל עת את מתן השירותים באתר, כולם או מקצתם, לפי שיקול דעתה הבלעדי. הנהלת האתר זכאית בכלל זה לאגד את האתר כחברה נפרדת או להעביר את הבעלות באתר לצד שלישי, ובלבד שזכויותיך לפי הסכם זה לא ייפגעו מעצם העברת הבעלות

 

דין וסמכות שיפוט

 • הדין החל על תקנון זה ו/או על כל פעולה ו/או על סכסוך הנובע ממנו, הוא הדין הישראלי בלבד.
 • כל מחלוקת מכל מין וסוג בין גולש ו/או רוכש באתר לבין החברה ו/או האתר בשל פעילות ו/או סוגיה מכל מין וסוג הנובעים ו/או הקשורים לחברה ו/או לאתר תתברר בישראל, בבית המשפט המוסמך לכך בעיר נצרת בלבד, שלו נתונה הסמכות הבלעדית לדון בה.
 • אקווה ויטה שומרת לעצמה את הזכות לחרוג מזמני הספקה!
 • אישור ההזמנה כפוף לאישור חברת האשראי
 • לאקווה ויטה (החברה) יש זכות שלא לספק הזמנה לפי שיקול דעתה הבלעדי!
 • החברה (אקווה ויטה) רשאית לבטל או להביל את המבצעים וההטבות בכל עת זאת ללא צורך במתן כל הודעה מוקדמת מראש!
 • ט.ל.ח

 

 

מכירת מוצרי אלכוהול הינה לגילאי 18 ומעלה.

אנא אשרו את גילכם.

דילוג לתוכן